Ofis: 0 312 437 60 62
Cep : 0 532 652 52 97

 • image04

  Dostça Yaklaşım

 • image05

  Yaratıcı

  Düşünceler

 • image06

  Size en uygun

  Çözümler

 • image07

  Benzersiz

  Özgün Tasarımlar

 • image08

  Bütçenize ve Evinize uygun

  Projeler

 • image09

  Siz Hayal Edin

  Yeter

 • image06

  FİKİRLERİNİZ

  Hayat Bulacak.


Evinizi Yenilemeden Önce 18.08.2014
Evinizi yenilemeye karar verdiniz ya da yeni ev aldınız ve dekorasyonunu değiştirmek istiyorsunuz. İki yol var ya her şeyle kendiniz ilgileneceksiniz ya da bir iç mimarla anlaşıp bütün ayrıntılarla onun ilgilenmesini isteyeceksiniz. Her iki yönteminde avantaj ve dezavanyajları bulunmakta. Ama biz en kolay yolun bir profesyonelle çalışmak olduğunu düşünüyoruz. Peki neden bir iç mimarla çalışmanız en iyisi gelin sebeplerini inceleyelim.

1. Profesyonel Bir Dekorasyon: Bir profesyonel ile çalıştığınızda, evinizin dekorasyonu da profesyonelce olacaktır. Siz iç mimar ile çalıştığınızda paranızı boşa veriyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bütün hizmet ödemelerinde durum böyledir. Fakat siz o kişinin profesyonelliğine ve iyi işler çıkartması için para ödediğinizi unutmayınız.


2. Daha Kısa Zamanda Tamamlanan Dekorasyon: Eğer evinizin yenilenmesini kendiniz yaparsanız bu iş planladığınız daha uzun zamanda tamamlanır ki zaten hiç bir zaman bir profesyonel kadar kısa sürede tamamlayamazsınız.Ayrıca hem kendi işleriniz hem de ev dekorasyonunu aynı anda yürütmek de zor olacaktır.


3. Bütün Aile Bireylerine Yönelik Dekorasyon Uygulaması: Siz dekorasyon işlerine başladığınızda belki ailenizin diğer üyelerinin ihtiyaçlarını kestiremeyebilir ya da herkesin zevkine uygun bir iş ortaya çıkartamazsınız. Fakat iç mimarların uzmanlık alanı budur ve üçüncü bir şahıs olarak, dışarıdan herkesin zevkini analiz eder ve ihtiyaçlar doğrultusunda herkese uygun bir ev ortaya çıkartır.


4. Püf Noktalarını Onlar Çok İyi Bilirler: Ev dekorasyonu sanıldığı kadar kolay değildir. İyi bir dekorasyonda ne boşluk ne de fazlalık olmamalıdır. Siz bu noktada en iyisini yapmayı başaramayabilirsiniz.


5. Bazı Şeyleri Sadece Kendiniz Yapamazsınız: Elektrik tesisatların yenilenmesi, eski boruların değiştirilmesi gibi işlemleri tek başınıza yapamazsınız. Ve bunları yaptırırken kırılan duvarları yenilemek için ayrı bir usta, tesisatı yenilemek için ayrı bir ustaya zaten ihtiyaç duyup ödeme yapacaksınız.


6. Kaliteli Ürünlerin Kullanımı: Bir iç mimarla anlaştığınız da o sizin bütçenize göre en iyi ürünü almakla mükelleftir. Bilirsiniz ki bütçenize uygun olan en iyi ürünü almıştır. Ayrıca sizin piyasa araştırması yapmanıza gerek kalmaz.


7. Paradan Tasarruf Edeceksiniz: Garip mi geldi!!! Evet iç mimar ile çalışarak paradan tasarruf edeceksiniz. Evet mimara ayrıca ücret ödeyecek olduğunuz doğru. Fakat mimar sizi pahalı hatalardan kurtaracak. Bunun yanında sürekli çalıştığı firmalardan ürünleri sizin alacağınızdan uygun fiyata alacak. Kendi ekibi olduğu için ustalık ücretleri çok daha uygun fiyatlara halledecek. Belki de kendi parası bedavaya gelmiş olacak.


8. Özel Tasarlanmış Mobilyalar: Bir iç mimar ile çalışmanın diğer avantajı, sizin için özel tasarlanmış mobilyaları kolay ve ucuz yoldan ürettirebilir. En farklı ve özel aksesuarları alabilir.


9. Mobilya ile Takım Ev Aksesuarlarına Kolayca Sahip Olabilirsiniz: Bazen ev dekorasyon örneklerinde görüyoruz. Mobilya ile fincanlar dahi bir uyum içerisinde oluyorlar. Yastıklar ile perdeler gibi gibi. Bu uyumu sizin yakalamanız zordur. Fakat bu iç mimarın işi ve çok kolay bir işlemdir.

10. İyi İşçilerle Çalışmak: Bir mimar her zaman en iyi işçi ile çalışmaya özen gösterir.


11. Daha Fazla Kaynağa Sahiptirler: Siz ev dekorasyonunuzu yaparken şehrinizde ki ve bildiğiniz sınırlı kaynaklara sahip iken iç mimarlar ülke geneli en iyi kaynaklara hakimdirler.


Peki bir iç mimarla çalışmaya karar verdiniz nasıl bir yol izlemeniz lazım. Öncelikle çok fazla dekorasyon örneklerini inceleyip neye sahip olmak istediğinizi belirleyin. Akabinde etrafınızdaki insanlarında tavsiyesi ile iyi bir mimar ile iletişime geçin. Ne istediğinizi ona aktarın..

İlgili Sayfalar
Şirketimizden Haberler
 • "Levent Bey Yeni bir ev alacak olsam yine sizinle çalışırım. Hayallerimin ötesinde bir iş çıkarttınız. Teşekkür Ederiz " Oğuz Dinçer

 • "Çalışmanızdan çok etkilendik. bize evimizi sevdirdiğiniz için teşekkür ederiz." Sinem

 • "Evin her köşesi kendi içinde ayrı bir konsept barındırıyor. Aylardır yaşadığım halde sanki evi yeni yaptırmış gibi heyecanlıyım, muhteşem" Zafer Şahin