Ofis: 0 312 437 60 62
Cep : 0 532 652 52 97

 • image04

  Dostça Yaklaşım

 • image05

  Yaratıcı

  Düşünceler

 • image06

  Size en uygun

  Çözümler

 • image07

  Benzersiz

  Özgün Tasarımlar

 • image08

  Bütçenize ve Evinize uygun

  Projeler

 • image09

  Siz Hayal Edin

  Yeter

 • image06

  FİKİRLERİNİZ

  Hayat Bulacak.


ANKARA ,  İÇ MİMARLIK ve DEKORASYON hizmetini almak istediği firmalar arasında, yeni nesil MUTFAK DOLABI - yeni nesil BANYO DOLABI - yeni nesil MODERN MOBİLYALAR - yeni nesil RAY DOLAPLAR - yeni nesil çok yeni KONSEPT PROJELER üretmesinden ötürü Levent Tekin İç Mimarlık tercih edilen firmalar arasında ilk sıralardadır.

1989 yılında PVC PENCERE SİSTEMLERİ bayiliği ile sektöre giren kurucumuz, 1992 yılından itibaren MESA İNŞAAT AŞ bünyesindeki MESA Doğrama fabrikasında montaj şefi olarak işin mutfağında görev almıştır, daha sonra MESA İNŞAAT AŞ nin İSTANBUL BAHÇEŞEHİR konutlarında şantiye şefi olarak görevlendirilmiş, Erol Atar, Ali Kırca, Füsun Önal, gibi birçok ünlü ismin evlerinin dekoratörlüğünü yaptıktan sonra yine Bahçeşehir de  inşaat sektörünün saha çalışmalarında bulunmuştur, projenin bitim tarihi olan 1995 yılına kadar çalıştıktan sonra, 1996 yılı başında ANKARA ya dönerek, ANKARA da İÇ MİMARLIK ve DEKORASYON sektöründeki kaliteli işlere imza atabilmek ve İç mimari ve dekorasyon sektöründe ilklerden olmak için çok güzel konsept işlere imza atmıştır.

levent tekin iç mimarlık olarak; Yaptığımız işten son derece keyif alıyoruz, bahane değil çözüm üretiyoruz, disiplinli ve programlı çalışıyoruz, işimizi gerçekten severek yapıyoruz, işimizde iyi olmak için sürekli yenilikleri araştırıyoruz, bünyemizde yenilikçi bir çalışma sistemi oluşturduk işleri çok daha randımanlı ve çabuk bitiriyoruz, Sizleri Mutlu Edebilmek İçin Çalışıyoruz.

Yaptığımız tüm uygulamalar kişiye özel üretilmektedir.
YENİ NESİL İÇ MİMARİ TASARIMLARINI MEKANLARINIZA TAŞIMAK İÇİN BEKLİYORUZ...

Uygulamalarımız bölümünde yaptığımız işleri çok daha detaylı görebilirsiniz.
Konut, İşyeri gibi birçok mekanların konsept iç mimari olanlarından  bir bölümünün isimlerini REFERANSLARIMIZ bölümünde bulabilirsiniz.
                                                                                                           SAYGILARIMIZLA …


İlgili Sayfalar
Vizyonumuz
Misyonumuz
 • "Levent Bey Yeni bir ev alacak olsam yine sizinle çalışırım. Hayallerimin ötesinde bir iş çıkarttınız. Teşekkür Ederiz " Oğuz Dinçer

 • "Çalışmanızdan çok etkilendik. bize evimizi sevdirdiğiniz için teşekkür ederiz." Sinem

 • "Evin her köşesi kendi içinde ayrı bir konsept barındırıyor. Aylardır yaşadığım halde sanki evi yeni yaptırmış gibi heyecanlıyım, muhteşem" Zafer Şahin